Atsakomybės apribojimas

iParduotuves.lt (toliau: svetainė) pateikia sąrašą internetinių parduotuvių, siunčiančių prekes į Lietuvą. Svetainės lankytojai gali vertinti šias parduotuves ir rašyti apie jas teigiamus ar neigiamus atsiliepimus. Šie komentarai ir vertinimai yra subjektyvi jų autorių nuomonė, ir neturi nieko bendro su iParduotuves.lt savininko nuomone. Už komentarų turinį iParduotuves.lt neatsako. Šalinami tik necenzūriniai ar Lietuvos įstatymus pažeidžiantys komentarai.

Kadangi internetas nuolatos keičiasi, svetainėje talpinama informacija gali būti pasenusi ar netiksli. iParduotuves.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir bet kokius padarinius, kurie galėjo kilti pasinaudojus svetainės turiniu. Naujausią informaciją apie siuntimo kainas ir pan. rasite tik pačios internetinės parduotuvės, iš kurios perkate, tinklapyje. Nepaisant to, mes siekiame pateikti naudingą informaciją perkantiems internete, tad prašome pranešti apie visas pastebėtas klaidas ir netikslumus.

iParduotuves.lt nėra kataloge pateikiamų kompanijų atstovas. Iškilus bet kokioms problemos dėl atlikto užsakymo, rekomenduojame kreiptis tiesiai į konkretų prekybininką jų tinklapyje nurodytu el. paštu arba telefonu.