Kaip sutaupyti perkant internetu su „cashback”

Jei dažnai perkate internetu, verta užsiregistruoti „cashback” (pinigų grąžinimo) sistemoje. Kiekvieną kartą pirkdami per specialią nuorodą dalį pirkinio vertės (dažniausiai apie 1-5%) atgausite į savo sąskaitą. Lietuvoje pelnytai populiarėja Suomijos įmonė Bonusway, kuri siūlo dosnius bonusus tiek lietuviškose, tiek užsienio internetinėse parduotuvėse.

Kaip tai veikia?

Kyla pagrįstas klausimas: iš ko uždirba Bonusway ir panašios „cashback” sistemos? Viskas paprasta. Daugelis internetinių parduotuvių turi partnerystės („affiliate”) programas, kurios reklamuotojams moka už atvestus klientus. Bonusway yra reklamuotojas ir uždirba tam tikrą komisinį nuo atvesto kliento pirkinių vertės. Po to dalį šio komisinio jie išmoka atgal klientui kaip bonusą.

Kaip naudotis?

1. Užsiregistruokite Bonusway. Tai lengva padaryti per FaceBook arba el. paštu.

2. Raskite norimą parduotuvę pagal kategoriją arba įvedę jos pavadinimą. Čia jų yra virš 200:

Bonusway parduotuvės

3. Spauskite ant parduotuvės pavadinimo ir mygtuką „Eiti į parduotuvę”. Pamatysite panašų pranešimą, kad esate nukreipiami į norimą parduotuvę:

Bonusway nukreipimas

4. Apsipirkinėkite įprastai! Bonusai po kiek laiko automatiškai atsiras Jūsų Bonusway sąskaitoje.

Kodėl Bonusway?

Bonusway pilnai pritaikytas Lietuvos rinkai: lietuviškas tinklapis, lietuviškas naršyklės plėtinys, padėsiantis nepamiršti gauti bonusų perkant, lietuviška išmaniojo programėlė, o prireikus – ir pagalba mūsų kalba. Nariai gali dalytis apžvalgomis, patikusiais produktais, bei rinkti medalius ir taip gauti padidintą bonusą perkant. O sukaupti bonusai išmokami, žinoma, į lietuvišką banko sąskaitą.

Bonusas perskaičiusiems iki galo: užsiregistravę per šią nuorodą gausite €3 premiją į savo sąskaitą!