iParduotuvės.lt

Užsienio internetinės parduotuvės su pristatymu į Lietuvą.

Trys naujos parduotuvės su nemokamu pristatymu

Kviečiame apsilankyti naujai pridėtose internetinėse parduotuvėse, jas įvertinti, ir palikti atsiliepimus. Visų pirma, dvi angliškos kosmetikos parduotuvės su nemokamu pristatymu į Lietuvą:

Abi šios kompanijos siūlo daug puikių produktų ir priima PayPal mokėjimus. O kas svarbiausia, kadangi siuntiniai keliaus Europos Sąjungos viduje, jums nereikės papildomai mokėti jokių muito mokesčių ar PVM.

Trečia parduotuvė irgi siūlo nemokamą pristatymą bei priima PayPal:

Čia galite rasti daugybę nebrangių kiniškų prekių. Kitaip nei DealExtreme ir panašios parduotuvės kurios prekiauja tik smulkia elektronika, BangGood siūlo ir nemažą drabužių bei kosmetikos pasirinkimą.

Pigesnis siuntimas iš GAP.eu

Norintys įsigyti firminės aprangos iš gap.eu dabar gali sutaupyti. Prekių siuntimas į daugelį šalių, tarp jų ir Lietuvą, dabar tik 4 svarai (buvo 10). Teigiama, kad prekių dažniausiai sulauksite vos per 2-3 darbo dienas, tuo tarpu atokesnių vietovių gyventojams gali tekti palaukti iki 6 dienų.

Parduotuvės tinklapyje rašoma, kad šis pasiūlymas galios tik ribotą laiką, tad paskubėkite pasinaudoti pigesniu siuntimu iš gap.eu!

Žaidimų mėgėjus kviečiame išbandyti yuPlay

Jei bent retkarčiais perkate legalius kompiuterinius žaidimus, kviečiame apsilankyti rusų internetinėje parduotuvėje yuPlay, kurią neseniai pridėjome į sąrašą. Čia parduodamų PC žaidimų (ypač naujų) kainos dažnai yra dvigubai ar net daugiau mažesnės už Steam ar angliškų parduotuvių, tokių kaip GAME, kainas.

Štai jums vienas pavyzdys: action-RPG žaidimas Elder Scrolls V: Skyrim čia kainuoja tik 429 rublius (38 Lt), kai tuo tarpu angliškose parduotuvėse jis jums kainuotų 30 svarų (apie 123 litus)!

Žaidimus galima atsisiųsti per naršyklę arba BitTorrent klientą. Dažnai juos reikės dar papildomai aktyvuoti per Steam ar Origin sistemas, bet tai užtruks tik kelias minutes. Daugiau problemų gali sukelti apmokėjimas. Nors priimamos ir kreditinės kortelės, kartais lietuviški bankai atmeta mokėjimo bandymą. Tada gali tekti ieškoti būdų įsigyti „WebMoney“ valiutos, kuria atsiskaityti yra labai paprasta ir patogu.

20% nuolaida Frank Dandy parduotuvėje

Kviečiame įsigyti madingo, firminio apatinio trikotažo iš Švedijos Frank Dandy internetinėje parduotuvėje. Pristatymas jums kainuos 5 eurus nepriklausomai nuo to, kokį produktą perkate. 20% nuolaida galioja visoms prekėms atsiskaitant PayPal sistema. Daugiau informacijos galite rasti čia:

http://iparduotuves.lt/parduotuve/frank-dandy

Ši nuolaida galioja iki sausio 31 dienos, tad paskubėkite ja pasinaudoti! Suveskite kodą „PAYPAL20“ prieš perkant, ir galėsite tuoj pat pamatyti, kaip atitinkamai sumažėja pirkinio kaina.

Laimėkite $10,000 su DealExtreme

Pigių prekių iš Kinijos internetinė parduotuvėje DealExtreme vyksta įspūdinga akcija – galite laimėti įvairius piniginius prizus ir dovanų korteles, o didžiausias prizas – netgi 10 tūkstančių dolerių! Šio prizo laimėtojas bus paskelbtas sausio 2-ą. Štai kaip dalyvauti konkurse:

  1. Pirkite DealExtreme parduotuvėje už mažiausiai 30 dolerių sumą.
  2. Atsiskaitykite PayPal.
  3. Įveskite užsakymo numerį (order number) konkurso puslapyje, ir pasaulio žemėlapyje pasirinkite vietą, kur jūsų manymu paslėptas „lobis“.

Dėmesio: jūsų DealExtreme registracijos el. paštas turi sutapti su PayPal el. pašto adresu, iš kurio atlikote mokėjimą. Kitu atveju bus rodoma klaida „This order number is invalid“.