Lietuva

belico.lt

belico.lt parduotuvė:

belico.lt tinklapis
Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0
Reitingas: 0,005
Viso įvertinimų: 0

Turbūt vis dar esate nesibaigiančiuose ieškojimuose to TOBULO odos priežiūros produkto, kuris suteiks jums galimybę džiaugtis prabangia ir sveika oda. Ir jei jaučiatės lyg užburtame neišbandytų „brandų“ labirinte, Belico Derma Concept išties jums draugišką ranką ir padės rasti kelią išėjimo link.

Gal jūsų oda labai jautri, linkusi į alergiją ? Belico kosmetika bus draugiška jūsų odai, nes gaminama iš natūralių žaliavų ir savo sudėtyje neturi cheminių sintetinių medžiagų, parabenų, sintetinių kvapiklių, PEG‘ų, gyvulinės kilmės medžiagų, mineralinių aliejų, mineralinių vaškų ar silikonų. Belico yra bekvapis ir hipoalerginis produktas jūsų odai.

Jūs esate mylintis gamtą ir gyvūnus ? Belico – tai natūrali kosmetika be gyvulinės kilmės ingredientų, kurios sudėtyje naudojami tik natūralūs aliejai, eteriniai aliejai, vitaminai ir augaliniai ekstraktai. Mūsų produktai nėra testuojami su gyvūnais ir yra tinkami veganams.

O gal jūs esate mokslinių ir medicininių naujovių šalininkė (-as) ? Belico ir čia turi jums džiugią žinią. Belico – tai gamtos teikiamų dovanų ir naujausių medicininių pasiekimų duetas. Produktai pasižymi išskirtiniu veiksmingumu dėl juose naudojamų koncentruotų, inovatyvių medžiagų, patentuotos Bio Tech formulės ir daugiasluoksnių liposomų, pernešančių veikliąsias medžiagas į giliuosius odos sluoksnius. Visi ingredientai veikia sinergetiškai, tai yra stiprina vienas kito poveikį. Todėl su Belico kosmetika odos priežiūra – maksimalūs rezultatai per trumpą laiką.

Jums svarbu patikimumas ir garantija ? Patikėkite savo odą mums užsisakydami Belico odos priežiūros produktus ir mes jums suteiksime 100 proc. gamintojų teikiamą garantiją. Belico natūralios medicininės kosmetikos kūrėjai žino Belico odos priežiūros produktų veiksmingumą, todėl jums yra garantuojama 100 proc. kompensacija, jei po 8 savaičių nėra matomas jūsų veido odos būklės pagerėjimas (tuo atveju, jei produktus jūsų odai parenka Belico specialistas ir yra laikomasi produktų naudojimo rekomendacijų).

O kokia draugystė be dovanų ? Kiekvienas žmogus yra unikalus ir kiekvienam rekomenduotinas individualus ir optimalus odos priežiūros priemonių pasirinkimas. Sveika oda, grožis ir jūsų pasitenkinimas produktais yra mūsų prioritetas. Todėl mes DOVANOJAME jums odos priemonių parinkimo konsultaciją. Jus konsultuos kosmetologės, dirbančios su Belico kosmetika telefonu +370 68683700 ir el. paštu: info@belico.lt arba susitarus susitikti.

Tinklapis: https://www.belico.lt/