Vokietija

Caseking

Caseking parduotuvė:

Caseking tinklapis
Reitingas: 3,80 iš 5; viso balsų: 10Reitingas: 3,80 iš 5; viso balsų: 10Reitingas: 3,80 iš 5; viso balsų: 10Reitingas: 3,80 iš 5; viso balsų: 10Reitingas: 3,80 iš 5; viso balsų: 10
Reitingas: 3,805
Viso įvertinimų: 10

Caseking – nuo 2003 metų gyvuojanti Vokietijoje įkurta internetinė kompiuterių parduotuvė. Pradėjusi veiklą nuo kompiuterių korpusų ir kitų entuziastams skirtų prekių, dabar ši firma siūlo visus įmanomus komponentus, taip pat pilnai sukomplektuotas arba barebones sistemas bei nešiojamus kompiuterius.

Pirkėjams iš Lietuvos gali būti aktuali galimybė įsigyti NZXT, Phanteks, Alpenföhn, Akasa, Foxconn, Lian Li, ir kitų užsienyje populiarių prekės ženklų gaminių – pagrinde korpusų ir aušinimo sistemų – kurių pasiūla mūsų šalyje yra palyginus ribota.

Lankytojų patogumui, tinklapis prieinamas tiek vokiečių, tiek anglų kalbomis. Be kitų atsiskaitymo būdų priimami ir BitCoin.

Pristatymas į Lietuvą: yra keli variantai (GLS, DHL, ir UPS kurjeriai) iš kurių pigiausias prasideda nuo €14,90 už siuntinį iki 5 kg. Už dar sunkesnius siuntinius teks šiek tiek primokėti.

Atsiskaitymas per PayPal: yra.

Tinklapis: https://www.caseking.de