Lietuva

eneba.com

eneba.com parduotuvė:

eneba.com tinklapis
Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0
Reitingas: 0,005
Viso įvertinimų: 0

Eneba įkūrėjai Vytis ir Žygis patys yra aistringi žaidėjai. Jų istorija prasidėjo 2000-ųjų pradžioje, gyvenant viename bendrabučio kambaryje. Kadangi studentai yra studentai, jie praleido daugybę naktų žaisdami StarCraft, Lineage II, Warcraft, Heroes III, Command & Conquer, Civilization, FIFA, NBA, NukeZone, Counter-Strike, Doom ir kitus populiarius žaidimus.
Iš tikrųjų, daugelis pirmųjų verslo idėjų jiems kilo žaidžiant. Įkūrę keletą įmonių ir daug ko išmokę, mūsų įkūrėjai nusprendė grįžti prie to, kas jiems įžiebė verslumo kibirkštį – žaidimų! Taip mes ir atsiradome – 2018 m. gimė Eneba.
Šiandien mūsų prekyvietė palaiko daugiau nei 9 mln. aktyvių vartotojų (ir šis skaičius sparčiai auga!), užtikrina neprilygstamą pasitikėjimo, saugumo ir rinkos prieinamumo lygį. Didžiuojamės tuo, ką pasiekėme per tokį trumpą laiką, ir nekantraujame tęsti šią kelionę kartu su tavimi!

Tinklapis: https://www.eneba.com/lt/marketplace/mobilieji-telefonai