JAV

iHerb

iHerb parduotuvė:

iHerb tinklapis
Reitingas: 4,42 iš 5; viso balsų: 19Reitingas: 4,42 iš 5; viso balsų: 19Reitingas: 4,42 iš 5; viso balsų: 19Reitingas: 4,42 iš 5; viso balsų: 19Reitingas: 4,42 iš 5; viso balsų: 19
Reitingas: 4,425
Viso įvertinimų: 19

iHerb internetinė parduotuvė siūlo platų maisto papildų pasirinkimą: vitaminai, mineralai, antioksidantai, žuvų taukai, probiotikai, vaistažolių ir grybų ekstraktai, antioksidantai, baltymai bei kiti papildai sportuojantiems. Taip pat parduodama natūrali gydomoji kosmetika, vonios produktai, prekės kūdikiams, homeopatiniai vaistai.

Skyrelyje „Trial Items” galima gauti įvairių papildų už itin žemą kainą (ne daugiau nei vieną mėginį vienam užsakymui). Dalis sumos nuo kiekvieno užsakymo grįžta į sąskaitą kaip „Loyalty Credit”, kurį galima panaudoti būsimiems pirkiniams.

Pristatymas į Lietuvą: pigiausias variantas kainuoja €4, o perkant už daugiau nei €40 pristatoma nemokamai. Siunčiama per Venipak, DPD, arba DHL kurjerių tarnybas. PVM mokestis įskaičiuojamas iš anksto, tad papildomų pašto ar muitinės procedūrų nėra.

Atsiskaitymas per PayPal: yra.

Nuolaidos kuponas: "LGQ155" (galioja perkantiems pirmąkart).

Tinklapis: https://www.iherb.com


Bonusas: apsipirkdami iHerb per Bonusway atgaukite dalį išleistų pinigų! 🤑