Lietuva

kotrinstudio.lt

kotrinstudio.lt parduotuvė:

kotrinstudio.lt tinklapis
Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0
Reitingas: 0,005
Viso įvertinimų: 0

Kai paauglystėje su didžiuliu džiaugsmu sau ir draugėms lakuodavau nagus, negalėjau net įsivaizduoti, kad tai bus mano gyvenimo kelias. Tiesa, jo pradžia buvo kiek vingiuota.

Kai po studijų paskui savo gyvenimo žmogų atitekėjau į Alytų, svetimame mieste, neturėdama draugų ar pažįstamų, po širdimi nešiodama pirmąją dukrytę, bandžiau ieškoti bent menko kabliuko, už kurio galėčiau laikytis ekonomikos sunkmečio krečiamame pasaulyje.

Likimas – kitaip būtų sunku ir pavadinti, mane atvedė į Alytaus profesinio rengimo centrą, kur jau oficialiai mokiausi manikiūrininkės amato. Žmonės išgirdę mano istoriją ir šiandien išplečia akis – aš, politikos mokslų absolventė, 2010 sausio 22-ąją gavau manikiūrininkės diplomą.

Gimus pirmajai dukrytei, visą save atidaviau motinystei ir išsvajotą manikiūrininkės diplomą iš stalčiaus išsitraukiau po dar beveik metų. Sakyti, kad buvo nedrąsu – būtų per maža. Sparčiai į priekį žengiančioje grožio industrijoje ėmė rastis pirmieji geliniai lakai, modernesnės aparatinio manikiūro technikos.

Buvo be galo sunku pripažinti, tačiau mano žinios per metus laiko tiesiog paseno ir tapo nebeaktualios tam, ką tuo metu galėjo pasiūlyti rinka.

Bandydama neprarasti entuziazmo ir nors šiek tiek prisidėti prie šeimos finansinės gerovės, padedama mylinčio vyro, klijavau mieste skelbimus, jutube „pasimokiau“, kaip dirbti su geliu ir laukiau savo pirmųjų klienčių.

Šiandien, prisiminus visa tai, ima juokas, tačiau Jums nuoširdžiai galiu patarti – nekartokite mano klaidos.

Pagrindinis dalykas, kurį turi padaryti žmogus, norėdamas būti savo srities specialistu – tai mokytis. Semtis žinių iš tos srities profesionalų. Tik vėliau supratau savo klaidas, kaip svarbu padėti tvirtus žinių ir gebėjimų pamatus. Neturėdamas stiprių bazinių žinių negali eiti mokytis į vienadienius ar ilgesnius kvalifikacijos kėlimo kursus. Pasakysiu paprastai – negali nueiti į penktą klasę pora savaičių pasimokęs pirmojoje. Mokymasis turi būti nuoseklus – laiptelis po laiptelio, o tvirtos bazinės žinios, neabejoju, yra visa ko pagrindas.

Kurį laiką padirbėjusi grožio salone aš labai aiškiai supratau, kad pedikiūras yra ta sritis, kuria aš noriu domėtis, kurioje noriu tobulėti ir kuri mane „veža“. Laukdamasi antros dukros ir mėgaudamasi nėštumu bei motinyste aš nebekartojau senos klaidos, kai nebežinai, kuo alsuoja tavo profesinė sritis. Domėjausi inovacijomis, manikiūro ir pedikiūro tendencijomis, aiškiai jausdama, kad savo svajonės būti meistre paleisti negaliu. Žingeidumas – štai kas visuomet vedė mane į priekį.

Tinklapis: https://www.kotrinstudio.lt/produkto-kategorija/terapine-kosmetika/