Lietuva

niekorimto.lt

Nieko rimto parduotuvė:

Nieko rimto tinklapis
Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0
Reitingas: 0,005
Viso įvertinimų: 0

„Nieko Rimto” yra vaikams ir paaugliams skirta  literatūros leidykla, kurioje kiekvienas – net ir suaugęs – rastų knygą, atviruką, puodelį ar kitą smagų siurprizą, kuris sušildys širdį.

Viskas prasidėjo nuo daugybės balto popieriaus lapelių ir didelės svajonės daryti kažką neįprastai, bet prasmingai ir įtraukiamai. Žinoma, būtina daryti tai linksmai, net šiek tiek išdykaujant, tarsi tiesiog žaistum, o ne dirbtum. Tai buvo tyros svajonės, kurios plaukiojo tarp baltų debesų, nesuteikdamos jokio konkretumo, bet suteikdamos begalinio įkvėpimo – kaip tai būna, kai esi pakylėtas aukštai, tarsi debesis, ir visiškai atitolęs nuo žemės – lyg poetas. Po kurio laiko jie nusprendė pasidalinti savo žaidimu su kitais – pradėjo rašyti, piešti ir kvietė kitus dalyvauti. Dabar „Nieko Rimto” džiugina savo klientus ir skatina visus atrasti jų išskirtinę produkciją.

Pristatymas Lietuvoje:

  • Užsisakius „Nieko rimto“ prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)!
  • Užsakymą atsiimant leidykloje – pristatymo mokesčio nėra!
  • Išsirinkus atvirukų, magnetukų, lipdukų, skirtukų, ženkliukų, kišeninių kalendoriukų ar nerėmintų reprodukcijų (kitos prekės negalimos) iki 5 €, turėsite galimybę siuntinuką gauti paštu. Jums tai kainuos vos 0,60 € , o jei krepšelio suma bus iki 10 €, siuntimo išlaidos pakils iki 1,45 €.
  • Užsakymų atsiėmimas Omniva terminaluose kainuoja 2 €.
  • Vieno užsakymo pristatymo kurjeriu kaina visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) yra 2,60 € (užsakant prekių, kurių vertė neviršyja  29 €, nepriklausomai nuo perkamų prekių kiekio. Ši kaina bus pridėta prie Jūsų užsakymo. Ją matysite prekių krepšelyje.
  • Užsakymo atsiėmimas Vienipak paštomate kainuoja 1,90 €.

Tinklapis: https://www.niekorimto.lt