Lietuva

nordencosmetics.lt

nordencosmetics.lt parduotuvė:

nordencosmetics.lt tinklapis
Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0
Reitingas: 0,005
Viso įvertinimų: 0

NORDEN COSMETICS yra Šiaurės Europos (Latvija) prekės ženklas, kurio vardu žymimi gamtos įkvėpti, draugiški odai kūno puoselėjimo natūralios kosmetikos produktai.

Gamyboje naudodama tik aukštos kokybės natūralius ingredientus, įtaigią aromaterapiją ir šiuolaikines kosmetikos industrijos inovacijas, NORDEN COSMETICS sukūrė unikalius ir ilgalaikį poveikį turinčius kūno puoselėjimo produktus, skirtus profesionaliam naudojimui.

Maloniais aromatais išsiskiriantys NORDEN COSMETICS produktai ir patyrusių SPA profesionalų dėmesys leidžia klientams pajusti harmoningos gamtos prisilietimą ir bent trumpam susilieti su ja.

Įsiklausydami į profesionalų nuomonę bei sekdami grožio industrijos tendencijas, nuolat stengiamės papildyti NORDEN COSMETICS produktų gamą ir kuo greičiau pateikti naujoves savo klientams, tobulėjantiems kartu su mumis.

Tinklapis: http://www.nordencosmetics.lt/