Lietuva

rossi.lt

rossi.lt parduotuvė:

rossi.lt tinklapis
Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0Reitingas: 0,00 iš 5; viso balsų: 0
Reitingas: 0,005
Viso įvertinimų: 0

Elektroninė parduotuvė Rossi Skincare – tai atrinkta ir kokybiška kosmetika, skirta natūraliam grožiui puoselėti!

Savo veiklą pradėjome 2021 m. kovo 9 d., ne paslaptis, kad pandemijos laikotarpiu daugeliui žmonių teko susidurti su odos problemomis, todėl noras padėti išspręsti šias problemas tapo vienu iš mūsų pagrindinių tikslų! Bandydami apsibrėžti savo veiklos nišą, nusprendėme, kad mūsų asortimentą sudarys tik itin kokybiškos ir veiksmingos priemonės, kurios padės žmonėms namų sąlygomis ir už prieinamą kainą pasirūpinti savimi ir pagerinti odos būklę. Rossi Skincare kosmetika koncentruojasi į natūralų žmogaus grožį, bei jo puoselėjimą. Juk sveika ir švytinti veido oda suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi.

Mes taip pat skiriame ypatingą dėmesį konsultacijoms ir patarimams. Mums labai svarbu, kad žmonės, besidomintys mūsų prekių asortimentu, įsigytų tik tas priemones, kurios jiems tikrai tiks. Taip mes bandome prisidėti ir prie tvarumo puoselėjimo, kadangi neskatiname pirkti prekių, kurios bus nepanaudotas, atvirkščiai – stengiamės žmonėms suteikti naudingos informacijos, kad įsigytų jiems parinktą ir naudingą produkciją – plėtojame savo tinklaraštį, „Instagram“ paskyroje transliuojame naudingą informaciją, kuri žmonėms padeda atsirinkti tinkamus produktus.

Tinklapis: https://rossi.lt/collections/tocobo-kosmetika